| Kydie a întrebat:

Am o intrebare si raspunsurile vreau sa fie cat se poate de serioase! Mie imi place foarte mult de o fata cu care ma inteleg bine vorbim des si vreau sa stau cu ea, dar nu stiu cum sa incep. Va rog ajutati-ma vreau sa o intreb daca vrea sa stea cu mine de Valentine Day adica vineri! Va rog ajutati-ma!

11 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Buna obs ca sunt singura care raspund serios la intrebare deci. Daca fata e in aceeasi clasa cu tine trimite-i bilet daca in fata nu poti. Daca nu merge asa invit-o la un suc ai la finwl intreab-o daca vrea sa fie iubita ta

| neutrino a răspuns:

Vrei sa stai cu ea tot timpul, mereu, sau numai in ziua de vineri?

| ywar a răspuns:

Sa stea cu tine de Valentine's Day? Da ce-i asta, reper in viata? Dragul meu chiar nu banuiesti cati oameni sunt singuri in fiecare zi, carora nu le deschide nimeni o usa, nu le spune nimeni o vorba buna. Tu te vaiti ca ti s-o pus pata pe una si o vrei de VD? D-aia vrei tu sa te cuplezi cu ea ca sa nu fi singur de Valentine's Day? O, Doamne! Mare-i lumea asta. Gandeste-te mai bine la ceea ce conteaza cu adevarat. Importanta e prietenia, respectul nu o zi ca toate altele in care totul e comercial. Ganduri bune si sper ca ti-am deschis putin gandurile.

| Danysan a răspuns:

Incepe cu un Buchet de Flori si ceva care crezi ca o sa o Impresioneze apoi invit-o la o Cina mai speciala sau ieisiti undeva in Oras.Seara poate se lsa cu ceva Sfarma-Falci mai stii laughing. Incearca si va fi Bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba vineri incepe romanii au talent! laughing
Te descurci tu!

| Kydie explică (pentru anonim_4396):

Ba inteligentule! Citeste dracu a 2 a propozitia dupa aia sa dai comentariu esti egal cu zero!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kydie):

Era sa zic ceva dar iar ma baneaza astia de pe TPU.
Sunt cuminte acum!
Asa ca mai bine tac...

| CristinaCtC a răspuns (pentru Kydie):

De fapt, inteligentule, e a 3a propozitie! laughing Dupa ''Buna TPU!'' urmeaza o fraza.

| strutulik02 a răspuns:

Fereasca dumnezeu! cheamo la tine si tu dai o fuga in baie si bagi una scurta laughingtu ai nevoie de un psiholog nu de internet