| EeErrorS a întrebat:

Sall, vb cu o fata de cateva zile.deci... cum pot sa o intreb daca vrea sa stea cu mine, ma gandeam la ceva de genu "vrei sa stai cu mine" dar pare cam...simplu.help?

2 răspunsuri:
| snooky97 a răspuns:

Buna! Poi, e evident ca o placi.deci trebuie sa o iei usor.Pt inceput incearca sa ii vorbesti duios,tandru si dragastos,sa o alinti sau sa ii spui ceva de cenu,,vreau sa iti vad iar ochisori aia albastri,, chestii din astea. Abia apoi poti sa treci la fapte,dar,atunci cand o inviti trebuie sa fii cat se poate de caml, duios si in niciun caz vulgar, altfel va percepe gresit mesajul tau. Succes!:X

| AndyCrimson a răspuns:

Deci o placi. Pai e mult prea sec sa o intrebi daca vrea sa stea cu tine. Dar depinde si ce fel de persoana e. Daca e una mai timida sau mai bine zis foarte timida va accepta, insa daca fata are ceva tupeu te va considera nehoatarat adica in mintea ei va fi ceva de genu: " asta ma place sau nu? vrea doar sa stea cu mine? " sau va crede despre tine ca esti fricos si nu ai tupeul sa ii zici ca o placi. Scz pentru eventualele greseli de tastarehappy