| crycrys a întrebat:

Sal, vreau sa dau la Colegiul "National" din Iasi.
Stie cineva cum e acolo?
Ce ore se fac la mate-info?
Ce fel de profesori sunt?

3 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

Am auzit ca e foarte bunhappyliceu.Si se fac intr-adevar ore.profesorii sunt foarte buni, foarte pregatiti.happyMai multe nu stiu.

| withoutme a răspuns:

Nu sunt la liceul ala dar sunt tot la mate-info. faceti 4 ore de mate.informatica pe grupe 4 ore. 2 fizica, 2 chimie, 3 romana.in rest normal.

| heyulika a răspuns:

Eu sunt la colegiul national si sunt destul de multumita. E un liceu foarte bun, de elita si chiar se pune accent pe cultura. Aici depinde si in ce clasa nimeresti. Am facut in clasa a IX-a 5 ore de mate, o ora de info si 2 de Tic, 3 de fizica, 2 de chimie, 4 de romana. Insa stii ca de anul trecut s-a mai schimbat orarul si a fost redus numarul de ore. Asa ca s-ar putea sa ai mai putine ore