| crycrys a întrebat:

Buna, as dori sa dau la Colegiul "National" din Iasi.
Stie cineva cum e acolo? Ce ore se fac la mate-info? Ce fel de profesori sunt?
A invatat careva acolo?

Răspuns Câştigător
| mika a răspuns:

Domni profi sunt ok.(mai e unu pe aici pe colo mai capos daca esti tare in gurahee hee) ) cat despre ore e multa tocealahee hee) depinde de tine cat de silitoare estihee hee big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce fel d persoana esti. la national sunt multe bitches si multe fite. unii profi sunt naspa iti pot cere mita ca sa ti iasa media 10 si sa faci pregatire ca ei.ca liceu e fain cum arata si ca sunt multi tipi draguti. profii sunt ok daca esti bun sau buna la materia lor si inveti.am uitat sa mentionez ca sunt foarte multi copii cu bani daca te incadrezi in acea categorie iti v a fi bine adica te vei integra