| KiryuZero a întrebat:

(funda)Dati-mi replicile din ep 22 din robotzi

4 răspunsuri:
| cucaracia a răspuns:

le cauti aici http://creativemonkeyz.com/......nt-page-1/ le gasesti in comentarii sau urmaresti episodul...

| BruneTTe a răspuns:

1,2,3, si... 4, 5, 6,si... 1423,1424, 1425, si rolling on the floor

-Si te apuci si scrii din pietre un S.O.S mare pe plaja sa se vada din avion!
-Da da. sa scriu S.O.S, sos. Asa facem! laughing
- Ai scris S.O.S?
- Am scris un sos cat toata plaja, urias [ si el scrisese "tzatzichi" ] rolling on the floor)

| ana_2324 a răspuns:

Pisa o idee! sau cina, foca, foca cina!

| anonim_7943 a răspuns:

Ba putangutanule,pchisalau fantastic,fu...i zgatii lui,cu catana si topor sunt un aprig vanator,cu-n,tzatichisi aha aha aha aha aha, sper sa te ajute te puup, pls da-mi fundita.paa