| anonim1234556 a întrebat:

Sall. Am o prietena si am intrebat.o mai demult daca vrea sa iasa in oras. A spus ca da, si cand am ajuns EU unde trebuia sa ne intalnim am sunat.o. Ea mi.a raspuns ca pleaca undeva cu mama ei. Peste putin timp am intrat pe Whatsapp pe grupul clasei. Am vazut ca fata aia a trimis poza cu ea si alte doua fete la plimbare. Alta problema este ca de fiecare data cand intru pe grupul clasei si intreb: cineva? Nu raspunde nimeni si cand intreaba alt cineva raspunde toata lumea. Ajutati.ma!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Oameni falsi, cel mai sanatos e sa ii eviti

| MistretulPufos a răspuns:

Aia se numeste "prietena falsa", si nimeni nu iti raspunde pentru ca nu te considera prietena. Ce poti sa faci e sa ii lasi pe asa zisii prieteni sa sa iti faci prieteni noi

| aKylie a răspuns:

Pf,pai daca vezi ca te minte de ce mai esti cu ea? :/ daca nu iti raspunde nimeni inseamna ca nu te vor in grupul lor. eu zic sa iesi din grup si sa nu mai dai mare importanta prietenei tale sa vezi ce zice, daca vine la tine sa iesiti sau sa vorbiti inseamna ca iti e prietena, daca nu e falsa.bafta :3