| PattyxPaty a întrebat:

Sall! Am o problema! Eu imi incarc telefonul cu codul acela care il poti cumpara de la magazinbatting eyelashes! Prima oara am ales optiunea :5000 de minute in retea! Iar acum mereu cand imi incarc cu 5 euro automat am 5000 de minute happyCum sa fac sa aleg optiunea de 3000 de minute in retea fara sa mi se incarce cu 5000 de minute? Va rog ajutati-ma! Dau funda si vot puppy dog eyesThx!

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Prima oara trebuie sa dezactivezi optiunea actuala *100# alegi 1 - Contul meu, de acolo 2 - Optiuni active dai 1 si din nou 1 - Dezactivare.
Dupa ce primesti mesajul cu dezactivare poti alege o noua optiune.