| PitikPatry a întrebat:

Sall! am o problema! maine e ziua mamei mele si nu stiu ce sa-i fac cadou! dau funda!

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Bună!
Depinde şi de câţi bani ai. Pentru început i-ai putea lua un bibelou (dacă îi plac), un parfum, o felicitare ( pe care poţi s-o faci tu sau s-o cumperi ), un buchet de trandafiri, cumpără un album foto în care să puneţi poze cu familia voastră sau poze cu tine şi cu ea. Îi mai poţi lua şi o carte dacă îi place să citească... oricum gestu contează.

PS: Dacă i-ai spune un simplu " La mulţi ani " s-ar bucura şi mai mult.

1 răspuns:
| denisadeny2 a răspuns:

Eu ii iau de obicei flori si nu trandafiri ii iau flori de sezon sau bijuterii