| robychan a întrebat:

Sall cum pot copia la un test fara sa ma vada profu? *nu accept,, Invata"
Dau fundita daca reiseste happy

Răspuns Câştigător
| Ellutza98 a răspuns:

Sall.Ai incercat sa iti scrii o copiuta si sa o pui pe talpa pantofului cu lupici cand intra profu'.Sau mai poti pune o copiuta in baie si sa te duci la tualeta in timpul testului.

Aia cu pantoful merge ca am incercat-o si euwinking. fundita?

6 răspunsuri:
| yaVanilla a răspuns:

Păi iţi poţi face o copiuţă pe care o poţi pune in penar sau in maneca, iţi poţi face o poza la lecţie cu telefonul.
Sau poţi copia de la colegul-colega de bancăwinking
în fine eu asa copii de când ma ştiu.
baftă.

| aLixx a răspuns:

-fa-ti o copiută si ascunde-o in maneca sau buzunar, ghiozdan sau penar.
- scrie pe bancă.
-fă o poză la lectie.
-lasi caietul deschis si bagat in ghiozdan, iar cand nu se uita profesorul ridici si te uiti, sau te prefaci ca iti cauti ceva in ghiozdan si te uiti in caiet.
-sau vorbesti prin mesaje (pe telefon.) cu colegii, sau cu cine te poate ajuta.
-ori iti bagi castile in urechi si suni un coleg/a care stie la test. (asta merge si cand esti scos la raspuns in fata clasei.)happy
-copiază de la colegul sau colega.tongue

eu asa copiez.laughing
si functionează, serios

| AlexandraSmiley a răspuns:

Baga o copiuta in pix, scrie pe mana, baga caietul in banca, copiaza de la veciunul, scrie lectia pe telefon...si mai sint.Mai bine roaga pe cineva care nu vine la scoala, sau da cuiva cartea si ii timiti sms si intrebi ce scriu la asta(eu asa am facut). Fundita?batting eyelashes

| MladinA a răspuns:

Ai auzit de pix cu cerneala invizibila? Ei bine ia-ti o foaie inainte de test, scrieti toare lectiile pe ea... La profesor ii spui ca e ciorna, de e ceva eu arati ca-i goala!
Cand nu se uita dai cu luminita aia si poc. toata lectia ...Sunt in clasa a 8 si din clasa a 5 O SINGURA NOTA DE 9 ...LA MUZICA, nimeni nu e perfect.IN REST IN 4 ANI NUMAI NOTE DE 10 SI UNA SINGURA DE 9, SI N-AM INVATAT NICIODATA!

| Potoapea_Iuliana_1964 a răspuns (pentru MladinA):

De unde pot cumpara pixul minune?

| geodragutza a răspuns:

Pai inainte de test iti scrii p mana raspunsurile si dupa aia te speli ca sa nusi deie nimeni seamawinking asa am facut si eu si mi-a iesittongue