| tlaura a întrebat:

Cum as putea copia la un TEST fara sa isi dea seama profa/profu?

Răspuns Câştigător
| Paulla a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=91lQK5SCzlQ
http://www.youtube.com/watch?v=BZg_G8djiHY&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=UyY-EqYW6Fs&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=S2DNACy4_5I&feature=relmfu
Sau metoda mea preferata xD,inregistrezi ce ai nevoie pe telefon,dupa care iti bagi o casca prin maneca iar cand scrii stai cu capul sprijint pe mana in care ai casca,evident cu ea in ureche.
Mai sunt multe, trebuie doar sa fii creativ/a.
Si cea mai veche, stai langa un tocilar xD.

6 răspunsuri:
| Tzuc a răspuns:

Pai poti sa-ti faci copiuta mica si sa o pui in penar, in maneca.sau chiar in comperta de la caiet.sa scrii pe banca.sa scrii pe scaun.sa-ti lasi caitul in banca deschis.sa-ti scrii pe mana sau pe piciorlaughing(am incercatwinking.sa-ti scrii in telefon.sa-ti lasi ghizdanul deschis si sa pui acolo caitu deschis.si nu mai stiu. sper ca te-am ajutathappy

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

O idee bine ar fi sa scrii raspunsurile pe banca dar cu creionul si mai fin sa nu se vada asa strident incat sa-i sara in ochi profului/profeiwinking

| anyska a răspuns:

Scrie cateva raspunsuri pe un servetel si din cand in cand ''sufla-ti nasul '' cu el laughing. Sau pe o hartiuta si ti-o bagi in cizma si te faci ca iti cade ceva. Etc

| SexyBunny a răspuns:

Cauta pe google : Cum sa copiezi la test, metode de copiat. Si acolo gasesti! Sper ca te-am ajutat! Si spor la copiat!winking
Funda? puppy dog eyes big grin

| Elial a răspuns:

Pai poti sa iti duci o pernuta la scoala(sau daca aveti la scoala husa pe scaune tot e bine) si bagi caietul/cartea sub acea husa/pernuta sau bagi caietul in ghiozdan si copiezi, sau pur si simplu il bagi in banca. funda?

| Ciocolătzică a răspuns:

E fff usor poti sa scrii pe ambalajul de la sticlaa de apa raspunsurile(adica sa tragi la imprimanta p o foaie si sa lpesti), sa le ai scrise pe un creion ceva...