| cathy01 a întrebat:

Sall! cum puteti sterge un raspuns? va rog mult! am tare nevoie!
Funda big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Boona!:X:*:*

Trebuie sa rogi adminul StelaTPUro, care este adminul site-ului.happy

7 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Daca nu ai editeaza, sa il modifici, nu poti sa il stergi.Doar daca rogi adminul.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Raspunsurile mele-te duci la raspunsul respectiv-editeaza! Si scrii altceva!

| Angel_5977 a răspuns:

Nu poti!

| aly a răspuns:

Dacă ai dat tu răspunsul ai 3 posibilitaţi: 1. Dacă răspunsul
mai are opţiunea Editează îl poţi şterge ori modifica de acolo. 2.Îl poţi raporta ca având conţinut obscen/ilegal, caracter irelevant ori neinteligibil sau spam, dacă se încadrează în vreuna din aceste categorii, altfel răspunsul va fi repostat. 3.Scrii un mesaj din CONTACT, dai link-ul întrebării la care ai dat răspunsul şi o rogi pe Stela să îl şteargă. Ultimele două posibilităţi sunt valabile şi dacă vrei să ştergi un răspuns dat de alt utilizator. Trebuie să ştii ca în ultimele două cazuri va trece un timp până se va şterge. Numai bine!

| cathy01 explică:

Pe ce dau ca sa rog adminul?

| eugem35 a răspuns:

Nu se sterg