| anonim_4396 a întrebat:

Sall all..ma poate ajuta cineva..am nevoie de un site sa imi instalez googel chromu ca nu imi merge il instalam si nu mergea ma puteti ajuta? pls funda pentru cel mai folositor raspuns happy

12 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Descarca si instaleaza de aici
https://www.google.com/chrome?hl=ro
Bafta!

| eooAlexandra a răspuns (pentru neluL):

Da nu merge deloc sad sm msi incercat de mii si mii de ori nu merge crying

| neluL a răspuns (pentru eooAlexandra):

Atunci ia spune ce nu merge? Descarcarea sau instalarea? Ce eroare iti da? Da-mi DETALII! ca sa vad de unde incep cu tine.

| eooAlexandra a răspuns (pentru neluL):

Poy il instalez il restartez si nimic nu am nici un google chrome. straight face

| neluL a răspuns (pentru eooAlexandra):

Dar in Start > Control Panel > Programs > 'Uninstall a Program' este? SAU in My computer > disc C > Program files?

| eooAlexandra a răspuns (pentru neluL):

Nup straight face

| neluL a răspuns (pentru eooAlexandra):

Inseamna ca nu l-ai instalat si doar l-ai descarcat! Cum zici ca-l instalezi tu? Explica putin...pasii care ii faci.

| eooAlexandra a răspuns (pentru neluL):

Pai Run..next si asa mai departe. happy

| neluL a răspuns (pentru eooAlexandra):

Asa instalezi fara sa-ti dea nici o eroare? Si totusi dupa instalare nu gasesti browserul. Ce sistem de operare ai?
Intra aici http://tiny.cc/2imhdw da click pe Acceptati si Instalati ->urmeaza pasii de descarcare si apoi instaleaza.

| Stefyyzxx a răspuns:

! Daca nu-ti merge unele programe poti sa formatezi calculatorul. Funda?

| eooAlexandra a răspuns (pentru Stefyyzxx):

Si cum ma rog le formatez? thinking

| Stefyyzxx a răspuns:

Poi cam complicat pentru cei nu stiu.Is multi pasi.Nai niciun verisor sati formateze?sad