| andreeateiubeste1992 a întrebat:

Sall, mm de craciun am facut un joculet in care fiecare trebuie sa extraga un biletel si sa ii aducem cadou celui care tia picat,... mie mi-a picat un baiat si nu stiu ce sa-i, ma ajutati cu niste idei?

3 răspunsuri:
| D0zzz a răspuns:

Daca ii sti gusturile, i-ai ce-i place, sau un parfum, deodorant, sampon, hanorac ceva. Succes.

| aligru a răspuns:

Depinde cat de bine il cunosti pe acel baiat!
Poti incerca sa i cumperi ceva standard: parfum, ceas, ornamente de craciun.
Daca il cunosti poti sa i iei o tigara electronica, daca fumeaza, evident; narghilea.
Daca ii mai nebunatic asa, poti sa i faci un tricou personalizat sau o cana cu poza lui modificata, adaugi o caciula de mos craciun sau coarne de ren; sau poti sa i cumperi caciula sau coarne.

Dulciuri daca e un gurmand, le pui intr o soseata de craciun!

Daca e un impatimit al jocurilor poti sa i iei remi, sah, table, cipsuri pentru poker!

Spor la cumparaturi!

| Miniiii a răspuns:

Pai daca este un baiat cu stilul mai rafinat sigur i-ar placea un parfum,un ceas,ceva dragut... daca este un baiat mai cu stil propriu cred ca i-ar placea ceva traznit,sigur ii va placea ce ii iei,chiar daca nu sti momentan, sper ca am ajutat, PwP