| FrumoazaDya a întrebat:

Am facut la scoala un joc fiecare copil va da si va primi cate un cadou de mos craciun. Mie mi-a picat un baiat si nu stiu ce sa-i iau. Aveti idei? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Cigαяєttє a răspuns:

Pai ii poti lua un parfum sau ceva pentru. iarna gen:fular sau fes cum vreibig grin Sau un simplu hanorachappy

9 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

O machetuta-masina de epoca happy

| UNfriendLY a răspuns:

O gantera / fes / sapca / curea / ceva simbolic de craciun ex: un mos craciun care danseaza si canta thinking

| AlexandraHristov a răspuns:

Ai de unde alege (vezi in cadouri baieti/barbati): http://z8.ro/cadoulcom / http://z8.ro/cadourioriginale Spor la cautat!

| Beibii a răspuns:

Si noi am facut astabig grin
eu as zice sa-i iei ceva dragut, simplu, happy
gen: o cana cu un ingeras/ sau mos craciun
un portofel
un suport dragut pentru lumanare parfumata
sper ca ti-am dat niste idei*:
funda?happy

| deiiiu a răspuns:

Buna, pai :
-un ceas
-o bratara
-un parfum
-o minge [daca-i place fotbalu' ]
-ii cumperi un Cd cu jocuri. gen: nfs, www raw., gta. nu stiu:-?
-sau un tricou' personalizat, ma "cool" sau cu numele lui;))
Bafta! :*
-

| CybeRAthlete a răspuns:

Un partfum, o haina ceva, un fular/curea, un accesoriu, chestii de barbierit, optiunile sunt limitate doar de buget.
bafta

| lariisa99 a răspuns:

Ia-i o carte!
Bafta. Funda?

| Andreea_2177 a răspuns:

Ceva mai deosebit / special ... o cutiuta muzicala sau un glob muzical. sau poate un carusel muzical. sunt destule. Vezi ca au pe www.cutiuta-muzicala.ro

| FrumoazaDya explică:

Mersi la toti pentru raspunsuri cred ca ii iau un parfum