| AssassinCreedMadasucaru a întrebat:

Sall.numi merge tastatura si mausu cand aprins calculatoru. dupa ce l-am aprins imi apare faza aia cu safe mode si aleg normal mode.atunci imi merge sa apas enter. dupa aceea cand mi-a intrat in windows nu mai merge.dau funda la care ma ajuta! nu raspundeti daca nu stiti

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cum inchizi calculatorul? De la buton? Ai facut praf windows-ul!

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| AssassinCreedMadasucaru explică (pentru neluL):

Nu ma.eu niciodata nul inchid de la buton.imi luasem un remove sa scot antivirusu din calculator si am inteles ca trebuie sa-l dezinstalez in safe mode.am facut asa apoi am dat restart.imi apareau optiunile sa aleg safe mode safe mode networking si altele apoi dau enter pe normal mode setings si atunci merge tastatura si mausu dar apoi cand imi intra in windows nu mi se misca cursoru la maus si numi scrie tastatura.(sa nu te sperii cu faza aia cu safe mode ca imi aparea de fiecare data cand dadeam restart de la buton)

| neluL a răspuns (pentru AssassinCreedMadasucaru):

Acum porneste normal windows-ul fara ->normal mode setings? Sau trebuie sa alegi mereu?