| Minato1 a întrebat:

ma puteti ajuta cu o chestie va rog

Ma jucam pe calcu si dintr-o data imi apare imaginea cu zoom mai mare si in multe culori amestecate si dupa eu cred ca am facut o greseala ca l-am stins si cand l-am aprins merge pana la un moment si la un moment imi apare sa aleg

Safe Mode
Safe Mode With Network
Safe Mode si inca ceva
Last Knows si nu mai stu ce
si Windows Normaly

si cand dau pe Ultimel doua merge pana la faza cu Windows si se incarca putin si dintr-o data apare un ecran albastru cu ceva scris dar apare repede si se reseteaza si din nou imi apare acele 5 lucruri si cand dau pe acele 3 Safe Mode apare ceva scris si din nou se reseteaza iar acum nu stiu ce sa fac. Ma puteti ajuta va rog frumos

Răspuns Câştigător
| Sebastian11x1 a răspuns:

Incearca si rescrie windows-ul. poate ai noroc si nu e hdd dus

| Minato1 explică (pentru Sebastian11x1):

Multumesc Frumos pentru ajutor mi-a fost de folos

1 răspuns: