| anonim_4396 a întrebat:

Sall off m-am inregistrat da tot q anonim pon nu stiu ce are imi zice ca emayl este salvat in bara de date dar in fine sa va spon cum sta trebuie sunt tot baiatul de 17 ani in care am zis ca imi place de o fata, tocmai am vb cu ea azi pe mess si mi-a spos ca se pregatreste pentru ziua de mine si mi-am dat seama k e ziua ei si i-am spos asa supy k imi pare rau k nu o pot vedea si eu findca ea are prieten si i-am spos ca nu vreau sa-i fac probleme si ia mia spos ca nu-i nicio problema si cica chiar iar face placere sa vin la ziua ei nu stiu ce sa mai zic oare chiar are prieten sau nu voi ce ziceti chiar nu stiu ce sa mai inteleg va rog ajutati-ma cu niste sfaturi ceva va rog din suflet si apropo inca ceva ce ziceti ce cadou sa-i cumpar daca ma duc maine la ziua ei ce cadou ar fi bun de sfanta maria va rog sponeti-mi.Va multumesc din suflet

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Te rog, poti sa traduci chestia asta in limba romana? Nu de alta, dar macar sa inteleg ce intrebi. Ca, poate stiu raspunsul.