| kathessa a întrebat:

Dragi administratori,
Acum citeva minute ati publicat acest mesaj:

Sall off m-am inregistrat da tot q anonim pon nu stiu ce are imi zice ca emayl este salvat in bara de date dar in fine sa va spon cum sta trebuie sunt tot baiatul de 17 ani in care am zis ca imi place de o fata, tocmai am vb cu ea azi pe mess si mi-a spos ca se pregatreste pentru ziua de mine si mi-am dat seama k e ziua ei si i-am spos asa supy k imi pare rau k nu o pot vedea si eu findca ea are prieten si i-am spos ca nu vreau sa-i fac probleme si ia mia spos ca nu-i nicio problema si cica chiar iar face placere sa vin la ziua ei nu stiu ce sa mai zic oare chiar are prieten sau nu voi ce ziceti chiar nu stiu ce sa mai inteleg va rog ajutati-ma cu niste sfaturi ceva va rog din suflet si apropo inca ceva ce ziceti ce cadou sa-i cumpar daca ma duc maine la ziua ei ce cadou ar fi bun de sfanta maria va rog sponeti-mi.Va multumesc din suflet

Intrebare: Este la misto, sa vedeti cum reactionam? Va ginditi ca ne jigniti pe noi, cei care am invatat ceva carte si ne chinuim sa scriem in limba romana? Ieri am in cercat sa scriu doua initiale cu majuscule si nu am putut, dar mizeria asta o publicati?
V-ati hotarit? Selectati intrebarile sau nu? Si pe ce criteriu?
Expertii cei faimosi ce fac? Nu iau atitudine?
Ok, nu putem vorbi despre rase umane, despre etnii, dar despre inculti putem vorbi? Ii putem raporta sau sintem nevoiti sa le citim ineptiile?

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Imi cer scuze in numele moderatorilor (expertii TPU n-au legatura) cei 3 care au acceptat intrebarea asta cred ca au fost putin prea ingaduitori. Eu nu am apucat sa o vad, nu as fi aprobat-o...
Numai bine, Shin

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Bravo, @kathessa!
Si nu e numai intrebarea asta. Sunt zeci de intrebari de te uiti ca curca-n lemne si nu poti pricepe ce, puii mei vor aia sa zica.
Am impresia ca o parte din intrebarile astea nu ajunge la moderatori. Am citit-o si eu pe asta...ma rog...am incercat si am cerut traducerea. applause

auran
| auran a răspuns:

Nu-i prima! - tot ce am intalnit de acest gen am respins dar, nu sunt singura care accept intrebari si raspunsuri...chiar nu stiu de ce sunt acceptate?! Poate vom capata si un raspuns...

| Dara a răspuns:

Eu tocmai am respins intrebarea pentru ca nu am reusit sa inteleg nimic si nici nu mi-am inchipuit ca alti moderatori o vor lasa sa vada lumina zilei. Realitatea e ca desi resping foarte multe intrebari, in scurt timp le vad totusi pe site. E clar ca nu gandim toti la fel, altfel ar fi mai multa "ordine" pe aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cand trag semnale de alarma sa se gaseasca o solutie sa se poata stii cine sunt cei 3 care aproba o intrebare de genul acesta. Degeaba resping eu intrebarea sau un raspuns care nu este de lasat la vedere, daca sunt alti 3 care accepta, nu stiu pe ce criterii. @kathessa, nu te ambala asa cu expertii pentru ca cei pe care ii cunosc cu siguranta nu au lasat intrebarea sa treaca, dar nu numai expertii modereaza... Si eu am refuzat nenumarate intrebari sau raspunsuri si totusi au aparut si au provocat aceeasi reactie ca a ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarile nu sunt aprobate numai de experti, se aproba "la gramada" asa ca nu are ce sa te mire.am impresia ca exagerati cand acuzati expertii de lucruri care nu-i caracterizeaza.nu sunt chiat atat de "faimosi" pe cat crezi tu ca sunt, mult mai "faimosi" sunt neexpertii care aproba asemenea intrebari si care reprezinta majoritatea moderatorilor.