| angeLina_4290 a întrebat:

Sall prieteni, am o mica nelamurire...ce este "scoala serală"? caut, dar nu gasesc nimic exact...

5 răspunsuri:
| Maria_7883 a răspuns:

Buna!
Persoanele care nu au absolvit încă 12 clase şi vor să-şi continue studiile sau vor sa aplice la facultate si nu au timp de scoala deoarece se duc si la munca pot aplica la invatamantul "frecventa redusa".

| angeLina_4290 explică (pentru Maria_7883):

mersi mult!

| Maria_7883 a răspuns (pentru angeLina_4290):

Cu multa placere!

| angeLina_4290 explică (pentru Maria_7883):

Si inca ceva, stii cumva daca ai nevoie de vreo dovada ceva, vreun act care sa dovedeasca faptul ca lucrezi si nu poti face un liceu normal? stii cumva si de ce documente ai nevoie pentru a te inscrie la o asemenea scoala? mersi anticipat si..scuze de deranj happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoala de meserii.