| Domyno a întrebat:

Salutare tuturor!
Am si eu o mica nelamurire, pe 24 mai se face scoala sau nu?big grin
Thanks!

Răspuns Câştigător
| Victoria a răspuns:

Nu. E a doua zi dupa Rusalii si nu se fac ore. Anul trecut a fost pe 8 iunie si a fost la fel.

10 răspunsuri:
| คиค a răspuns:

Nu, nu facem scoala pe 24, adica a 2a zi de Rusalii.

| คиค a răspuns:

Unii spun ca da, altii ca nu, eu iti spun ce ne-a spus ata dna. diriginta cat si domnul de religie, si anume faptul ca nu se fac ore pe 24 in mod GARANTAT>

| Ana a răspuns:

De ce sa nu se faca, eu cred ca se face ca n-am mai auzit nimic de nicio posibila greva.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu, nu. Nu se face.
E ziua de rusalii decretată prin lege zi liberă.
E o imensă porcărie, după părerea mea, dar nu, nu veţi face şcoală în acea zi.
Sănătate.

| YOLO3e333 a răspuns:

Din pacate da.

| Domyno explică:

Si eu pana la urma ar trebui sa inteleg ca se face sau nu?

| alina_3921 a răspuns:

Nimeni nu va lucra pe 24 mai? nici politia permise auto?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In unele scoli se face thinking depinde...nu stiu sigur eu s-ar putea sa ma duc laughing de gura lu maicamea waiting

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu