| bokorrobert1999 a întrebat:

am 13 ani si de ceva vreme a început sa imi apară cosuri pe spate si umeri cum pot sa scap de ele dau funda!

Răspuns Câştigător
| τττ a răspuns:

Bună!
Stai liniștit, este de la pubertate.Toți adolescenții de vârsta ta au.Probabil că o să mai apară și niște mici schimbări în corpul tău.Cel mai bine ar fi să consulți un dermatolog, nu lua produse fără a merge întâi la medic.
Pe curând!

3 răspunsuri:
| dragalasa a răspuns:

Incearca zineryt e foarte buna costa cam 30 de lei :*

| Own3r a răspuns:

Ori iti cumperi tu niste creme, ori te duci la un medic dermatolog

| Ludmila0000 a răspuns:

Si mie asa s-a intamplat. Poate suna prostesc dar incearca su pui pe ei pasta de dinti asteapta sa se uste lasa-l 30-60 minute. Suna prostesc dar chiar functioneaza.