| cia021 a întrebat:

Sall TPU, am 16 ani si as dori sa imi iau un job vara asta dar nu stiu unde in Bucuresti as putea gasi unul. Un job doar pe perioada verii. Ms anticipat.

Răspuns Câştigător
| Etiene a răspuns:

Cumpara orice ziar cu ANUNTURI si alegi ce ti s-ar potrivi ca necalificat si sezonier.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Bucuresti sint mai multe posibilitati decit in restul tarii. Ai putea vinde inghetata la o toneta de exemplu.

| cia021 explică (pentru anonim_4396):

Mersi dar ma gandeam ca imi puteti da cateva link-uri sau ceva de genu, ca asa stiu ca in Bucuresti sunt multe posibilitati