| cia021 a întrebat:

Sall TPU, am 16 ani si as vrea ca vara ceasta sa imi iau un job dar nu stiu mai exact ce si unde (mentionez ca sunt din Bucuresti), daca ati putea sa imi dati cateva sugestii v-as fi recunoscator. Ms anticipat

Răspuns Câştigător
| SkyRainb0w a răspuns:

Cel mai probabil (si mai rentabil) ar fi sa te angajezi ca barman/ospatar/chelner la o terasa/restaurant in constanta, deoarece in vacanta de vare este sezon de varf si castigurile sunt maricele.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Succes!