| anonim_4396 a întrebat:

Am putina grasime pe picioare si abdomen; celulita. Cum pot scapa de ele in timp scurt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În scurt timp? Nu există așa ceva. Toată viața te vei lupta cu ea.
Statisticile spun că peste 90 % dintre femei sunt afectate de acest aspect de "coajă de portocală".
Multe exerciții fizice, împachetări cu creme anticelulitice termice și alimentație săracă în grăsimi și carbohidrați.
Pa, pa.

| adellinas a răspuns:

Abdomene si steppere. i-ati un stepper twister (am si eu ) si de cand il folosesc mi-a modelat f frumos corpul.

| gagaangel a răspuns:

Buna
poti face abdomene si flotari sa reduci din dulciuri si paine cat mai mult si de preferat sa mananci legume si fructe si sa faci multa miscare
bafta:X:X:X:X::X:X:X:X::X