| HappyFaces a întrebat:

Salut TPU
Am si eu o intrebare:
"Cum as putea sa adorm mai repede, nu pot sa dorm repede orice as face."
Va rog ajutati-ma!
FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AndyIQ a răspuns:

Gandeste-te la lucruri plictisitoare de exemplu unii se gandesc la scoala, sau materii care te plictisesc majoritatea aleg matematica, e intersanta /

| HappyFaces explică (pentru AndyIQ):

Merci...chiar m-ai ajutat

5 răspunsuri:
| AndyIQ a răspuns:

Merci la felbig grin

| JustForU a răspuns:

Am citit intr-o revista ca e dovedit de catre medicii francezi ca daca avem picioarele reci nu putem dormi sau adormim mai greu.Fa bai calde pentru picioare, si cumpara un spray cu lavanda.Aceasta este linistitoare, dar sa nu pulverizezi mai mult de un jet in aer, pentru ca are un miros puternic si te poate deranja. Pulverizeaza atat cat sa simti mirosul usor.

| lsgsfh a răspuns:

Nu mai bea atat cola/pepsi!laughing

| MisticJoker a răspuns:

Pai ai putea incepe prin a te opri din a mai posta chestii de gen pe TPU! asta iti i-a din timpul tau de odihna, inchide calculatorul si culca-te.ce-i asa de greulaughing