| RadXx a întrebat:

:@@:@:@:@ as vrea sa-mi recomandati un browser de internet foarte rapid am avut opera am avut safari i explorer8 gogle chrome si mozila deci un browser de internet mai rapid gogl chrome ma scoate din sarite si i explorer la fel si mozila la fel ca da crash mereu asa ca va rog un browser foarte sau mai rapid funda si voturi

Răspuns Câştigător
| TheFeeye a răspuns:

Mie imi merge foarte bine Google Chrome, la fel si Mozila, poate ai tu probleme cu calculatorul, si de asta se incarca greu. Alt browser mai rapid nu ai sa gasesti.

2 răspunsuri:
| ionut1369 a răspuns:

Nu stiu cu ce te scoate din sarite chrome.este chiar foarte bun.il folosesc de jumatate de an si sunt foarte multumit, se misca foarte bine

| RadXx explică:

Nu am probleme cu pcu am memorie 2 gb ram 2.50 ghz dar nu stiu se ancarca greeeu