| anonim_4396 a întrebat:

Ce profil alegeti economic/stiinte ale naturii? Care e mai simplu? >:

Răspuns Câştigător
| Doareeusiatat a răspuns:

Economic eu acolo sunt mie una imi pplace mult mai mult te ajuta in viata dac avrei sa devii medic stintele naturii clar

4 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

Tu te duci unde e mai simplu sau de unde ştii că poţi face o facultate bună şi să trăieşti bine după? Eu aş zice la ştiinţe ale naturii.

| LittleMønster a răspuns:

Stiinte.

| DeadManSoryn a răspuns:

Pai, eu as zice stinte ale naturii sunt si destul de atractive inveti despre pamant, cer, aer si toate astea deci Stinte ale naturii este raspunsul meu. Funda?

| Al3Xu7u a răspuns:

Eu as zc economic la stiinte ale naturii inveti foarte multa romana la economic ai altfel de materii si e mult mai usor. bft