| Nero a întrebat:

Cred ca am luat curent :l
Ma doare toata partea dreapt a capului: urechea ma doare,nasul imi e infundat,mi sa inflamat maseaua din partea de jos, si ma doare amigdala dreapta...
Cum ma pot trata?

4 răspunsuri:
| gabriella85 a răspuns:

Dap,asa este.mai ales daca ai probleme cu acea maseluta care spui ca s-a inflamat...mergi la medic pentru un tratament pentru ca este infectie si trebuie antibiotic, iar dupa ce s-a desumflat mergi de urgenta la stomatolog sa iti rezolvi dintele.o sa ti se mai intample! sanatate!

| Nero explică (pentru gabriella85):

Ce vrei sa spui prin "rezolv dintele" laughing?
E o masea crescuta de curand si nu este cariata...

| gabriella85 a răspuns (pentru Nero):

Aaaaaaaa,atunci de aceea s-a umflat.nu cred ca este de la curent...

| robe_5426 a răspuns:

Mpaii acum cateva zile am luat si eu curent...doar ca pe partea stanga.Trebuie sa iti iei de la farmacie Sana oto este pentru ureche.Iar pentru masea exista un sprei cu care sa iti clatesti gura...o sa.ti spuna la farmacie! Funda?