| pitzipoancoiesidepeprofilulmeu a întrebat:

Este una in clasa care m-a enerveaza, m-a face in toate felurile, si cand n-e certam, ea mereu s-e risica pe varfurile picioarelor p ca sa se creada mai buna decat mine, si are chef sa m-a bata dar nu reuseste. Nu stiu ce sa-i mai fac! VA ROG SA-MI DATI NISTE SFATURI DE BATAI INTRE FETE CA DE EX : UNDE SA-I DAU S-O DOARA FOARTE TARE SAU SA-I RAMANA URME, dar cea mai mare problema este ca, daca n-e batem vin prietenele ei si ii i-au apararea chiar daca eu am dreptate, iar dupa aceea trebuie sa m-a cert cu ele din cauza ei! Dati-mi niste sfaturi cum sa o bar ca sa o doara mai tare sau sa-i ramana urme dar... Pssssssst : Dar sa nu imi spune-ti : n-o baga in seama sau ca nu e bine sa te bati ca astea chiar nu functioneaza V-a rog dati-mi cat mai multev sfaturi

Răspuns Câştigător
| advzxcxzxc a răspuns:

Am avut aceeasi problema cu niste idioti o gasca intreaga de 11 baieti toti la judo sau karate dar ce sa mai lu unu i-a dat in cap si i-am facut cuci si restul s-au pisat pe ei deci in concluzie dai la **** sau in cap basrbie sau burta cu picioarele cu pumnu cum vr numai dai tare si cu tupeu cu celelalte stiu cum sa rezolvi le spui de ce tineti mereu cu ea doar ce sunteti sclavele ei daca voi ati fi in locul meu si eu in al vostru ce ati face lasati-ma in pace sa o invat minte si gata

6 răspunsuri:
| pitzipoancoiesidepeprofilulmeu explică (pentru MadRaven):

Ce este asta?! ultimul link?

| MadRaven a răspuns (pentru pitzipoancoiesidepeprofilulmeu):

E un tutorial de pe wiki despre cum sa te bati cu o fata big grin nu asta ai cerut?

| godfather1997 a răspuns:

Buna, intr-adevar nu e bine sa te bati dar o sa iti dau niste sfaturi. Dai la ficat pana cade sau in barba, va cadea imediat. Sau dai un cap in gura. Cam astea ar fi cele mai bune lovituri

| pitzipoancoiesidepeprofilulmeu explică:

Celelalte fete Tin cu ea pentru ca ele au fost de la gradinita in aceeasi clasa iar eu nu, acum am ajunds in clasa a 6-a cu nebunele alea iar dupa aceea ele nu o sa mai vorbeasca cu mine si nu o sa ma mai bage in seama pentru a m-a face sa m-a simt prost... sad