| ashmeker a întrebat:

imi spuneti cum as putea ajunge mai popular in clasa

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Pentru a fi cel mai popular trebuie sa te indentifici cu ceilalti. Castiga-le respectul, arata-le ca iti pasa de ei si ca demonstreaza asta si vei fi pe drumul cel bun. Recomand de asemenea un stil vestimentar elegant, asta desparte ''smecherasii de conjunctura'' de barbatii adevarati.

| drogh a răspuns:

Pentru a ajunge popular trebuie sa fii comunicativ cu toti, sa participi la diverse concursuri sau olimpiade si sa dai dovada de un comportament adecvat/limbaj al unui elev adecvat. Nu incerca sa impresionezi prin gesturi puerile(sa fii ceea ce nu esti, adica prin rautati si creare de probleme).

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Sa comunici mai mult cu cei din jur, sa ii asculti, sa ii ajuti atunci cand au nevoie.
Sper ca te-am ajutat!
Succes!

| Daniel2332 a răspuns:

Invata sa canti la chitara tongue