| HippTech a întrebat:

in aceasta vara as dori sa ma ocup serios de un canal pe YouTube. am destul timp la dispozitie (3 luni) in care sa ma ocup de el) am cateva idei dar va rog sa va dati cu parerea care sunt mai bune:
- zona IT (unde voi vorbi despre produse it,programe,telefoane etc)
- zona accesorii (unde voi vorbi despre mai multe accesorii (bratari,inele,ceasuri. etc)
- zona recenzii produse (aici pot alege mai multe de ex: produse alimentare,cosmetice, marochinarie etc. voi vorbi si voi da note)
- zona grafica (unde voi posta tutoriale photoshop si resurse grafice)
cam la astea m-am gandit... daca aveti idei mai bune spuneti-mi. imi voi face si o echipa asa ca daca sunteti interesati trimiteti-mi un email pe hipptech@yahoo.com. Multumesc

1 răspuns:
| anapana a răspuns:

Eu as merge pe zona accesorii. Recenziile presupun si expunerea unor critici despre produse si nu stiu cat de deschisi vor fi proprietarii acelui brand daca vei dori la un moment dat sa colaborezi cu ei din moment ce ai facut comentarii nu tocmai placute la adresa produsului lor, la un moment dat.