| Danut3s20 a întrebat:

intrebarea mea este cum as putea sa-mi lucrez abdomenul la maxim fara sa merg la o sala ceva? nu e vorba de slabit nici de cumlaughing)as vrea sa imi lucrez abdomenul cat se poate de mult fara sa merg la o sala de sport cu toate alea pe acolo ca n-am timpvoi ce faceti? funda+vot scuze categoria

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alexaly a răspuns:

Buna.Poi in fiecare seara poti incerca sa faci flotari, abdomene, din ce in ce mai multe, azi 10 maine 12 poimane 14... te tot fortezi... seara inainte de a lua masa, poti alegra, dar usor, stiu si eu 1 km, 500m si asta totusi conteaza si nu e un efort foarte mare, si merita. Parerea mea. Sper ca te-am ajutat.By3