| Karinutzakary a întrebat:

Maine am teza la matematica ( clasa a-VI-a ) Stiti cumva un model de teza? Va roog mult! Funda, urgent! big grin\
Algebra+Geometrie

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Ellena20 a răspuns:

Http://edu.adralex.ro/sc5roman/variante/6.html

Hei. In site-ul pe care ti l-am lasat, ai 10 variante de teze pentru clasa a 6-a, matematica.

Sa ai bafta la teza, fara emotii :d
Te pup!

| Karinutzakary explică (pentru Ellena20):

Ms, nu am avut timp sa ma uit... da oricum am luat 9 big grin
Mersii love struck

| Ellena20 a răspuns (pentru Karinutzakary):

Ieii, e super bine! :*.
Felicitari!

| A1928im123 a răspuns:

Daca faci din culegeri ai la sfarsit variante dar si raspunsuri. Daca lucrezi de pe paralela 45 ai si variante si raspunsuri. Daca ai clubul matematicienului au doar variante. Sper ca te am ajutat.