| VictorFT a întrebat:

Sall TPU, mi-am facut un bilet la PublicBet si am dat imprima. Mi-a aparut un cod gen W2qmk3... Iau codu il scriu pe o foaie si il dau la casa de la PublicBet punand ce suma vreau, nu?
Funda cine ma lamureste.

Răspuns Câştigător
| adry2001 a răspuns:

Da. codul il scrii pe o foaie si il duci acolo. Crede-ma iti spun din experienta pentru ca si tata pariaza si cateodata ma pune sa-i fac bilet pe internet, iar el copiaza codul si merge acolo cu el. deci fa si tu la fel ca asa trebuie happy.

3 răspunsuri:
| Andruşcă a răspuns:

In calculator la vanzatoare apare suma pe care ai pus-o tu acasa cand ai facut biletul.

Dar ii poti spune s-o modifice si sa puna ce suma vrei tu, nu e nici o problema.

| VictorFT explică (pentru Andruşcă):

Eu ma refer la cod, daca asa se face, deci codu ala il scriu pe o foaie si il dau nu?

| Andruşcă a răspuns (pentru VictorFT):

Da.