| Burlacu006 a întrebat:

Problema este in felu urmator:eu stateam langa o fata pe care o plac mult si tot o pupam, si mi-a dat o palma peste fata, si i-am spus ca daca mai da inseamna ca ma place..sa uitat la mine zambind si a inceput sa dea, ce inseamna ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
| Rhoselynn a răspuns:

Sau putea fi ironica si vroia sa iti dea palme ca sa o lasi in pace si tu sa crezi ca ea te place. Ceva de genu. Poate te place sau poate te vrea in preajma ei pentru ca ii place sa se simta placuta e cineva, dar fara ca acel cineva sa aiba un impact asupra ei( o relatie). Nu stiu sincer. Bafta

2 răspunsuri:
| mariutsa1234567890a a răspuns:

big grin
Ineteresant.
Cred ca da. big grin
inca si ti-a zambit. uuuhh.

| funky7up a răspuns:

Eu unul nu stiu! Dar cel mai bun mod de a afla este sa o intrebi in fata! Bafta!