| JustDream23 a întrebat:

Sper sa ma puteti ajuta! Deci am incercat sa fac un videoclip cu Windows Movie Maker, dar cand incerc sa pun muzica imi da o eroare si imi scrie melodia si imi scrie "could not be imported. Unspecified error". Am incercat sa fac si cu Windows Movie Maker 2.6 acolo puteam pune melodie, dar cand incercam sa pun un slide mi se inchidea si imi dadea si acolo o eroare si imi zicea "Windows Movie Maker 2.6 has stopped working". De ce oare? Am Windows Vista... daca ati sti care e problema si sa imi spuneti ce sa fac sa nu mai imi apara asa v-as fi foarte recunoscatoare! sau daca mai stiti vreun program de genu asta, dar fara timp limita sau sa trebuiasca sa-l cumpar! Multumesc celor care au avut rabdare sa citeasca!

1 răspuns:
| MagdaKathy a răspuns:

Vista nu e prea bun la astfel de programe. un program bun ar fi ProShow Gold. Si la problema ta. mi s-a intamplat de multe ori si mie. e din cauza ca atunci cand ti'a fost instalat windowsul. nu s-a incarcat complet Window Movie Maker. big grin Am patit'o si eu