| micaella a întrebat:

Stie candva cum s scrie colorat sau inclinat, etc...

(la hi5 )

funditaaaaaa! big grinbig grinbig grinbig grin laughinglaughinglaughinghee hee

Răspuns Câştigător
| SEXobeat a răspuns:

Http://www.ysmile.info/

Funda?

4 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

Dabig grin
Uite.happy inainte sa scrii propozitia scrii unele coduri:
-> pentru scris in mijloc
-> pentru scris inclinat
pentru scris ingrosat
-> pentru scris taiat
-> pentru scris mic
big grin

| alyntoxic50 a răspuns:

Da accept la id ul meu alyn_toxic5500 si iti spun, pe site nu merge.

| Andreeaaaaaa a răspuns:

< b >-ingrosezi.[ps dar fara spatiu intre inclinat...[ps dar fara spatiu intre.[ps introlok de red scrii culoarea care o vrei]... ap fara spatiu intre

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.useful.ro
;))
sper sa-ti foloseasca;)
cat pentru inclinat :-? folosesti < I > bolduit < B > si pentru subliniat < U > (fara spatii) inainte de comentariu
;))