| Solitude15 a întrebat:

sunt la scoala clasa a 9 imi puteti suera niste coafuri asa normale nici prea copilaresti nici prea extravagante ceva original deosebit
P.S. am par cret si cam pufos big grin
funda pentru cele mai deosebite

Răspuns Câştigător
| Ruxandra15 a răspuns:

Lilith Moon cate vrei gasesti la ea. Tutoriale Crix la fel. Mai bine te uiti tu si iti alegi nu?

| Solitude15 explică (pentru Ruxandra15):

Da o sa imi aleg mersi de raspuns

| Ruxandra15 a răspuns (pentru Solitude15):

Ca sa ai parul mai drept si nu atat de pufos piaptanal si da in acelasi timp cu feonul nu trebuie sa ai parul ud dar daca vrei uda peria sau piaptanul si dupa piaptana siu usuca in acelasi timp si o sa reusesti sa il ai mai drept si nu foarte pufos ca sa potiface impletituri.

| Solitude15 explică (pentru Ruxandra15):

Mersi de sfat