| ascovit a întrebat:

vreau si eu ceva tinute pentru scoala. Pur si simplu am ramas in pana de idei. Daca se poate cu poze, insa merge si fara. Logic, sa fie tinute cu bun simt si decente, doar merg la scoala nu la discotecahee hee. Multumesc mult!

1 răspuns:
| catalinalina a răspuns:

Blugii sunt la ordinea zilei asa ca poti sa iti iei o camasa in carouri de culoare deschisa, o bluza alba cu un pulover su maneca scurta de culoare neutra sau deschisa un pic mai lung, un tricou funny peste care iei o camasa si o lasi descheiata, sau peste un tricou simplu alb iti pui tot asa o camasa descheiata si peste tricou o cravata lasata libera... poti sa adaptezi ce vrei in functie de cum te simti in ziua respectiva...
P.S: chiar si cele mai trasnite combinatii pot arata bine pe cine le poartawinking