| SwettyCat a întrebat:

Imi dati niste idei de tinute decente pentru scoala?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Doηηa a răspuns:

Niște blugi, o bluză simpla și ai putea să pui peste, un plover mai subțire cu anchior sau o vestă, niște teniși respectiv ghete/cizme. Cam atât. Trebuie să le alegi cu gust.

| SwettyCat explică:

Dar este foarte frig!

| CosmiNeeel a răspuns:

Blugi,bluza thinking

| AddXf a răspuns:

Eu cred ca cel mai potrivit, daca nu ai uniforma este sa te duci imbracata in niste blugi de culoare mai inchisa ( fara taieturi si toate cele) si o camasa alba simpla...iar pe deasupra iti poti lua un plovaras sau o vesta din aceea mini, neagra. funda?/

| diana5168 a răspuns:

Http://www.polyvore.com/ te poti inspira de aici. trebuie sa cauti putin dar gasesti pentru toate gusturile si ocaziile. intotdeauna imi da idei;)