| florinutza95 a întrebat:

Vreau statusuri smechere,de indiferenta, si pentru fete invidioase.Dar fara dale'a de dragoste si iubirewinking.Dau funda la cele mai multe si la cele mai smechere. CEva gen:Like a bosslaughing

Răspuns Câştigător
| B0rnC0nfuseed a răspuns:

E timpu` Sa trec la nivelu` urmator. Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior
Hey tu.Frumoasa din padurea adormita.Nu adormi tu definitiv sa mai scapam de o viata? :d
Are pretentii`, Are intentii` bune. E Cea Mai Scumpa Din lUme, E SeriOasa NuU`i Arde De GlUme

Am fite pentru ca imi permit! Ai ceva de obiectat? Asa ziceam si eu!

Sunt fitoasa si mofturoasa dar n-ai ce face, decat sa-mi da-i pace
M-am saturat de tine, tu chiar nu te-ai prins. Greu mai esti de cap!
Cine se culca fitoasa, se trezeste si mai fitoasa
Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor
-Macar eu pot tine dieta, tu nu!
Bai, sunt smechera, nu te pune cu mine
Te iubesc si te ador…ca pe-o roata de tractor
Nu sunt! Cauta-ma pe google
A avea constiinta curata inseamna a avea memoria proasta
Nu’s cauta-ma in dictionar
Nu te compari cu nimeni... toti sunt mai buni.
Inteleg ce vrei sa zici, desi e evident ca tu nu intelegi
Un om cu Iq-ul tau ar trebuie sa aiba si o voce mica.
Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca.
Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?
Cand vorbesti cu mine sa taci din gura!
Daca te fac prost ar fi o insulta adresata oamenilor prosti
Mai iubesti natura, chiar dupa ce ti-a facut?
Ai nevoie de licenta ca sa fii asa de urata?
Orice fata are dreptul sa fii urata, dar tu abuzezi de acest drept.
Hai spune-ne tot ce stii. O sa iti ia doar 10 secunde.
Cred ca ai un creier ca si nou, avand in vedere ca nu l-ai folosit niciodata...
Stiu ca nu esti prostul nimanui... dar cineva o sa te adopte odata si odata.
Ieri, te-am admirat toata ziua, la zoo
Felicitari pentru noua ta prietena... pacat ca nu o place nimeni!
De obicei e nebun, dar are si clipe de luciditate cand e doar idiot.
Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?
Suferi de boala aia de a te baga in treburile oamenilor.
Cum de doi oameni asa de frumosi ca voi... au un copil asa de urat?
Intodeauna mi-am dorit sa am pe cineva la care sa tin, sa il iubesc, sa imi...

4 răspunsuri:
| Anaalex520 a răspuns:

♥Mi-e dor sa visez in doi
♥Zambetu meu e iar colorat! Am trecut peste tot ce mi s-a intamplat -.-"
♥Si cu toate ca a pus punct. spunand ca s-a terminat. sufletul ei iti va sopti in gand: Nu am uitat!
♥" Tu? Miee?! N-ai ce sa-mi dai. De unde dracu inima? Ca n-aii! 0_o
♥Acum cauti melodii sa-ti aminteasca de noi.
Iti pare rau. si mie. Dar nu te vreau inapoi. ***
♥Shhi nu mai regret nimic din ceea ce odata demult m-a facut sa zambesc! Shhi chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc! ♥♥♥
♥Hai alege. pe care o vrei? Fata care te iube$hte sau tharfa de doi lei?
♥Eu nu am prea multe. dar cate le am le merit.
gandeste-te la mine nu la cartea mea de credit!
♥Ma vrei inapoi? Eu nu, Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut
♥Ai crezut ca faci ce vrei
Dar ai scazut in ochii mei
Daca te purtai discret
Te consideram destept...
♥Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •
♥Uita`te`n ochii` mei, spune`mi cata ura vezi in ei?

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| Claudiaeredit a răspuns:

Fii atent sa vezi cum doare, cand o sa ma vezi nepasatoare!

Indiferenta mea, te v-a lovi puternic in piept. Atunci iti vei da seama ca nu mai pot sa te mai iert.

Si te doare când vezi ca nu-mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.

Ne iubim, stii? Si asta conteaza! Hai pa! Nu te baga, nu te intereseaza!

Puteti sa ne barfiti pe noi, da stiti? E povestea noastra in care doar noi suntem eroihappy

Nu uita, ca tu ai ales sa te-ndepartezi. Ti-am zis ca daca o faci nu o sa ma mai vezi.

Si toti ma intreaba ce s-a intamplat... Le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l-am uitat"!

Zambeste si arata-le ca nu-ti pasa. Zambeste chiar daca treci printr-o pasa proasta!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *

| aLeXuTzUc a răspuns:

Uite Aici Statusuri Online Sper sa iti placa.
http://pedanny.blogspot.ro/2012/07/top-statusuri.html
O zi buna. PLZ FUNDA:D