| bebbe97 a întrebat:

Sall tuturor am un Samsung... si vreau nsa scot pozele depe card pe calculator am bagat cablu de date etc si cand e sa le scoate imi spune,, nici o fotografie sau videoclip nu au fost gasite pe acest dizpozitiv" de ce pentru ca am 850 de foto si 3 videoclipuri! funda

Răspuns Câştigător
| ???d?? a răspuns:

Instaleaza-ti kies

| bebbe97 explică (pentru ???d??):

Buna am cautat sa descarc kies dar imi da mai multe chestii ma poti ajuta cu un link ceva?

3 răspunsuri:
| ???d?? a răspuns:

Http://www.samsung.com/ro/support/usefulsoftware/KIES/JSP si da click pe instalare pentru windows.Instalezi si gata.Un + este ca prin kies iti poti upgrada sistemul de operare de pe tel daca ai android, bada etc...