| anonim_4396 a întrebat:

Sall... vreau si eu bancuri tari funda cele mai frumoase laughing

Răspuns Câştigător
| TizZu15 a răspuns:

Uite aici cate vrei:
http://bancuri.ro/

3 răspunsuri:
| sparky34 a răspuns:

Bulă întârzie 10 minute de la școală. Tatăl său îl întreabă de ce a întârziat.
- Am ajutat o bătrânică să traverseze strada...
- Ooo, bravo, fiule! Uite, pentru că ai dat dovadă de bunătate, fac și eu un gest frumos. Uite 10 lei și mergi să îți cumperi o înghețată...
A doua zi, același scenariu - Bulă întârzie 10 minute și vine împreună cu un coleg. Tatăl îl ia din nou la întrebări.
- Păi, tată - eu împreună cu Gigel am ajutat o bătrânică să traverseze strada...
- Foarte frumos. Uite, luați fiecare câte 10 lei să vă cumpărați câte o înghețată...
A treia zi, Bulă întârzie 40 de minute. Luat la întrebări, îi spune tatălui același răspuns - Am ajutat o bătrânică să traverseze strada...
- Bine, înțeleg că ai ajutat-o, dar 40 de minute?
- Păi, dacă ea nu vroia să traverseze...

| meowlis a răspuns:

"-Fiule, ai fumat vreodata iarba?
-Tata, sunt fiica ta."

| MariannaS a răspuns:

Http://www.odnoklassniki.ru/bancurimoldova/topics
In grupa aceasta de pe odnoklassniki sunt niste bancuri cool! o sa-ti placa I'm sure!