| ticuuta a întrebat:

Sall imi puteti zice niste bancuri tari

11 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nu, imi pare rau. Mama nu imi da voie sa spun bancuri. Nu am voie sa fac nimic ce nu are un caracter educativ.

| giuly a răspuns:

Niste bancuri tari.
Funda?

| MyObsession a răspuns:

Râzi fă.
Ce suntem noi, gugăl?

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Jet

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Nu.

Robotelul care tocmai a citit intrebarea ta nu ti-a putut raspunde pentru ca i-ai cauzat o migrena.

| Fiction a răspuns:

Http://www.google.ro/
Foarte "tari", nu?

| diaηα a răspuns:

Parintii lui Bula il lasa singur acasa numai pentru. cateva ore,si ca sa nu faca prostii pune un disc cu povesti. La intoarcere aud urlete infioratoare inca de la scara blocului,zici ca erau scoase de un posedat! "DA VREAU! DA VREAU!". Fug parintii lui bulisor cat pot ei de repede intra in casa si il gasesc pe saracul bulisor cu clabuci,si spume la gura, cu parul smuls din cap si zbierand la infinit: "DA VREAU! DA VREAU!" si discul:"Copii,vreti sa va spun o poveste? Copii, vreti sa va spun o poveste? Copii,vreti sa va spun o poveste?"

Daca într-adevăr doriţi ca numele dumneavoastra să apara în ziar, cititi-l traversand strada!

De ce prezervativul e transparent? Raspuns: - Pt ca spermatozoizii sa se bucure macar de priveliste, daca oricum nu pot intra!

Ești incredibil de frumoasă, spirituală, amuzantă...
Ea: -Spui toate astea doar să profiți de mine!
-Și incredibil de inteligentă!

Sotul si sotia in pat...momente toride... EA: ia-ma salbatic, arata-mi ca esti barbat adevarat! EL: DA! DA! DA! EA: Spune-mi lucruri murdare! EL: Baia, bucataria, covorul din sufragerie.

Cel mai bun prieten al omului este intr-adevar cainele. Daca nu crezi, incearca urmatorul experiment: Pune-ti sotia si cainele in portbagaj pentru o ora. Cand deschizi portbagajul, care dintre cei doi va fi bucuros sa te vada?

Cum se numeste un barbat inteligent, sensibil si frumos? - Un zvon.

Care sint animalele preferate ale femeilor? Jaguarul in garaj, vulpea la git, taurul in pat si un bou sa-i plateasca facturile!

Lucrare scrisa intr-o clasa de fete, cu subiectul:
Abordati intr-o maniera concisa, urmatoarele trei teme:
1) Religie.
2) Sexualitate.
3) Mister.
Urmatoarea lucrare a obtinut nota maxima, 10 cu felicitari:
- Dumnezeule! Sunt insarcinata! Cu cine?

Asemanarea dintre bere si femei:
AMANTA este CIUC - inca una si ma duc
NEVASTA este BERGENBIER - prietenii stiu de ce!

Imagineaza-ti, sotia mea a nascut in autobuz, intr-o aglomeratie infernala! - Asta nu-i nimic. A mea, in aceleasi conditii, a ramas insarcinata!

Sotia unui vames facea sex cu amantul cand aude cheia in usa.
- Ascunde-te repede in dulap ca a venit barbatul meu acasa, ii spuse aceasta amantului. Sotul intra in casa si miroase in stanga in dreapta si spune: - Spune unde e ca-l simt, spune unde l-ai ascuns, stiu ca e pe aici, si se apuca sa-l caute pe amant. Se uita sub pat: Aicea nu este! Se uita in baie: - Aicea nu este! Se uita in dulap, din care iese o mana cu o bancnota de 100$: - Aicea nu este!

Medicul dupa consultatie: - Doamna, am o veste buna. - Domnisoara! - Domnisoara, am o veste proasta.

Ce trebuie aratat unei femei care conduce 7 ani fara accident? - Viteza a doua.

La inceput femeia e ca si Real ("Fara egal").
Dupa un timp, femeia e ca si Cora ("Stii de ce revii").
Apoi e ca si Kaufland ("Nu gasesti alta mai ieftina").
In cele din urma femeia e ca si Carrefour ("Daca gasesti alta mai ieftina, iti returnam de 10 ori diferenta")!

Na! Râde amu!
Btw. Ai gresit categ

Răspuns utilizator avertizat
| Mindreader13 a răspuns:

Nope. Chuck Testa

| JustACuriosPerson a răspuns:

1. Profa' ii da de scris lui Bula pentru a doua zi 4 propozitii. Se duce el acasa:
-Mama, zi o propozitie...
-Taci in *** matii ca sunt nervoasa!
Bula noteaza...:
-Sora, zi o propozitie...
-Si ce daca, si ce daca?
Bula noteaza...:
-Tata, zi o propozitie...
-Stefan cel Mare, Stefan cel Mare!
Bula noteaza...:
-Frate zi o propozitie...
-Un rahat mic si gras, un rahat mic si gras!
Bula noteaza...
A doua zi, la scoala:
-Bula, zi propozitiile!
-Taci in *** matii ca sunt nervos!
-Bula, vezi k chem directorul.
-Si ce daca, si ce daca?
Vine directorul:
-Mai Bula, cine te crezi, ma?
-Stefan cel mare, Stefan ce Mare!
-Si pe mine cine ma crezi?
-Un rahat mic sigras, un rahat mic si gras!

2.la scoala bula este intrebat de profesoara ce inseamna cuv penis, la care el raspunde ca nu stie. profesoara ii spune sa se duca acasa si sa ii intrebe pe parinti. acasa bula se duce la maica-sa si o intreaba : mama ce este ala un penis la care maica-sa ii spune ca nu stie. apoi se duce la taica-su si il intreaba la fel, la care taica-su ii spune sa ia ceva de pe masa si sa spuna ca este un penis. bula alege o lamaie si se duce a doua zi la scoala. profesoara il intreba : bula sti ce este ala un penis? da, vreti sa vi-l arat? nu bula mai incolo! peste vreo 2 ore profesoara ii spune: hai arata-mi ce vroiai sa imi arati. nu mai pot doamna profesoara. de ce? pai i-a fost rau la o colega si i-am dat sa suga.

3.Mama si tatal lui Bula stateau la garsoniera. Ei vroiau sa faca sex si nu stiau cum sa scape de Bula.
Ii vine o idee tatalui :
T: Bula ia iesi tu pe balcon si zi ce mai e pe afara.
Bula se duce si incepe sa povesteasca :
B: Vecina de la 1 a aruncat gunoiul in strada.
T: Altceva?
B:Un om isi plimba cainele.
T: Altceva?
B: Parintii lui Ionel fac sex.
T: De unde ai mai scos-o si pe asta Bula?
B: Pai, sta si el singur pe balcon ca si mine.

4.De 1 aprilie Bula vroia sa pacaleasca si el pe cineva asa ca se duce la maica-sa si ii zice:
-Mama, s-a spanzurat tata in garaj!
Maica-sa fuge repede plangand in garaj.
-Bula, dar nu e nimeni spanzurat in garaj.
La care Bula raspunde:
-Pacaleala de 1 aprilie, tata e spanzurat in pod.

5. Bula aflanduse la scoala a fost pus in ultima banca de catre profesoara lui pentru ca urma sa vina o inspectie si ii spuse:
PROFESOARA: Daca la inspectie spui o singura prostie te exmatriculez din scoala.
bula: bine doamna profesoara!
In sfarsit vine si inspectoarea si le pune o intrebare elevilor:
-Daca va aflati in padure si va fugareste un urs ce faceti?
Singurul care a ridicat mana a fost Bula
-Spune Bula tu ce faci?
-Fug
-Si daca ursu fuge si el?
-Fug si mai tare.
-Si daca ursu fuge si mai tare?
-Fug si mai tare.
-Si daca ursu fuge si mai tare?
-Ma urc intr-un copac.
-Si daca se urca dupa tine?
-Urc mai sus.
-Si daca urca si el mai sus?
-Urc si mai sus.
-Si daca urca si el si mai sus.
-Ma urc in varf.
-Si daca se urca si el in varf?
La care Bula spune:
DA MAI DUTE IN PULA MEA CA TU TI CU URSU!

6. Dupa vacanta de iarna doamna invatatoare ii intreaba pe elevi:
-Cu ce v-ati ajutat familia in timpul vacantei? Spune, Ionescu
-Am ajutat-o pe bunica la spalatul vaselor.
-Dar tu, Popescu?
-Am ajutat-o pe mama la curatenie.
-Hai Bula, spune si tu
-L-am ajutat pe bunicul meu sa taie lemne si un lemn mi-a sarit direct in p***
-Mai, Bula, nu-i frumos! Spune-o mai pe ocolite!
A doua zi vine inspectia la ora doamnei invatatoare. Dupa ce Ionescu, Popescu, X, Y, etc. au raspuns, inspectorul
i-a spus invatatoarea
sa il puna si pe Bula.
-Bine, Bula zi si tu.
-L-am ajutat pe bunicul la taiat leme.
Intr-o zi, un lemn a sarit si a luat-o prin gradina, pe dupa casa, prin sura si m-a
lovit direct in p***!

7.Erau Bula si cu Strul la nunta. Intre timp, pe Bula il trece pipi si iese afara sa rezolve problema, si-si prinde p*** in fermoarul de la pantaloni. Dupa care se intorce la nunta. Strul il vazuse, dar nu stia cum sa-i zica. Asa ca hotaraste sa-i zica sub forma de strigatura:
Strul: Bula uita-te la tine!
Bula: Ma uitai si-mi sade bine!
Strul: Bula uita-te mai jos!
Bula : Ma uitai si-mi sta frumos!
Strul: Bula uite-te-n opinci!
Bula: Aoleu, de p*** zici!

8. Elevele se plang dirigintei:
-Doamna diriginta, spuse o eleva, Bula vorbeste numai prostii, ce sa facem?
-Pai, mai fetelor, dupa ce vedeti ca Bula spune o prostie iesiti si voi afara...
A doua zi la scoala spune diriginta.Copii spuneti cate o propozitie cu cuvantul "gara"
Ion: Astazi in gara a venit un tren.
Bravo, spune diriginta.
Bula : Astazi in gara s-a descarcat un vagon cu p***...
Toate fetele fug la usa sa iasa afara, dupa cum le invatatse diriginta.
Bula: Ho, naroadelor, ca se da cate una!

9. bula cand era mai mic se duce la o alimentara sa isi ia bomboane. el spune catre vanzatoare:
-aveti pompoane?
la care vanzatoarea ii zice:
-ce sa avem?
-pompoane bai, pompoane.
-nu avem.
vine a doua zi si intreaba la fel:
-aveti pompoane?
-nu avem.
vine si a treia zi si intreaba la fel:
-aveti pompoane?
-nu avem. dar pe tine cum te cheama? intreaba vanzatoarea.
- ****.

10. Bula vine acasa:
- Mama, azi a cazut un copil in balta si toti au ras in afara de mine
- Bine, dar cine a cazut?
- Eu.

FUNDA?

| redfear2694 a răspuns:

Inafara de diana si amaliamaya TOTI ati fost tare prosti bai va bateti joc de toti! Ce a ajuns TPU... Vai vai...