| Ramypapushik a întrebat:

Sall! vreau si eu niste statusuri foarte foarte foarte triste crying mersi frum kiss dau funda celor care imi dau cele mai friste statusuri happy

Răspuns Câştigător
| Andreea25_2632 a răspuns:

Am Invatat Ca Dureaza ani Sa Castigi incredere
Si Ca Doar In Cateva secunde poti sa o Pierzi

Cum e cand persoana iubita te ignora, cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plange dar n-ai ce-i face! iti vine sa urli dar te abtii, taci, plangi
Va veni o data vremea cand in urma vei privi, ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii... dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca "Asa a fost o data!"

1 răspuns:
| hardilau29 a răspuns:

Viata este trista
Trece timpul meu
A trecut si trenul vietii`n care am fost si eu