| what18 a întrebat:

Sall! Vroiam sa va intreb daca se vand piercenguri minorilor? Dau fundita! Ms happy

Răspuns Câştigător
| Samie a răspuns:

Da, se vand. De exemplu eu am vazut in Taco la acesorii, si erau foarte dragute. Poti sa le iei si de pe net dar nu sunt sigure. Eu te sfatuiesc sa cauti in magazine la accesorii ca sigur gasesti si nu te intreaba nimeni acolo cati ai ai happy

2 răspunsuri:
| SammiSchüler a răspuns:

Umm, normal?

| d182 a răspuns:

Piercingurile da, dar să-ţi faci şi gaură fără acordul părinţilor am înţeles că e mai greu.