| Guby a întrebat:

Sallut fratilor, am un sistem genius 5.1 si nu imi merge decat de boxe adica stiti ale cablurile acelea rosi si albe si nu stiu cum sa le conectez care cu care ma puteti ajuta? va rog

Răspuns Câştigător
| knighter a răspuns:

Da exact problema asta o am si eu...inca nerezolvata.dar am facut din sistem. am dat la iconita audio de langa ceas si acolo arata niste mufe si alegi "Front speaker out" si le pui la toate

1 răspuns:
| Gg26 a răspuns:

In spate la subwoofer sau statie sunt colorate intrarile pentru cabluri, fiecare in ordine. Sau depinde de placa de sunet, poate nu este facuta pentru 5+1, sunt placi care nu pot reda si boxele si swobooferul deodata. Succes