| Alecs98 a întrebat:

Am un sistem de boxe genius sw-hf5 1 5005. L-am desfacut aseara dar numai stiu unde sa pun un cablu negru cu un fel de inel in capat. Ma puteti ajuta, spunandu-mi unde ii este locul?

Răspuns Câştigător
| Kalyselo a răspuns:

Din ce spui tu acel cablu e masa se prinde cu un surub la masa montajului.

8 răspunsuri:
| Alecs98 explică (pentru stlucian):

Pfuuu... da-mi id tau de mess sa iti dau o poza cu acel fir si sa iti explic mai multe ca nu ma prea ajuta acele poze.

| stlucian a răspuns (pentru Alecs98):

Stlucian@yahoo.com
Cred ca inelul e din ferita pentru deparazitare.Ar trebui sa aiba o mufa unde sa se potriveasca dar totusi...
Acum trebuie sa plec dar revin pe la 12:00 si daca nu te-ai descurcat vb atunci. thumbs up

| stlucian a răspuns (pentru Alecs98):

Scz. cu litere mici stlucian@yahoo.com

| Chimic10 a răspuns:

Da de ce l-ai desfacut nu-ti mergea?

| Alecs98 explică (pentru Chimic10):

Mi s-a ars siguranta si nu stiam unde se afla aceasta. pana am gasit unde se afla l-am desfacut si acuma numai stiu unde ii este locul acestui cablu. Ma poti ajuta?

| Chimic10 a răspuns (pentru Alecs98):

Pai nici eu nu ma prea descurc cu cabluri...