| costy97io a întrebat:

Sallutare TPU. Stau si ma gandesc de ceva timp sa ma apuc de vlogging(video blog). Ajutati-ma cu idei si sugestii pe care le-as putea face. Asi vrea sa fac ceva original, dar orice idee e bine venita.Cu orice ma puteti ajuta faceti-o!

Cei care fac mixuri, se ocupa cu filmulete(programe de modificat fillmulete), sau chiar videoblogari va rog ajutati-ma.

Orice idee buna sau (ne)buna spuneti-o.

FUNNDA + VOT!

2 răspunsuri:
| Geass a răspuns:

Vrei să faci ceva original? Şi totuşi eşti atât de neinteresant încât te rogi de alţii să-ţi spună ce să faci. Ştiu că majoritatea ăstora care se filmează şi fac lucruri total retardate sunt destul de idioţi.

Deci dacă vrei să te filmezi şi să te pui pe net nu-ţi face griji, oamenilor nu le pasă dacă ceea ce faci tu este un lucru de copil de 8 ani cu retard psihic, tot te va urmări lumea.

| geanyhalav a răspuns:

Pai poti sa te uiti la tequila pe toutube si iti vin idei in plus uitate la video-ul cu viralul videoblogului in Romania sau asa ceva ...ar fi chestii amuzante (adevar si provocare sau sa cauti tot felul de chestii pe net inspirate de pe vloguri straine si adulei n Romania)

sper ca te-am ajutat