| costy97io a întrebat:

Sallutare TPU. Stau si ma gandesc de ceva timp sa ma apuc de vlogging(video blog). Ajutati-ma cu idei si sugestii pe care le-as putea face. Asi vrea sa fac ceva original, dar orice idee e bine venita.Cu orice ma puteti ajuta faceti-o!
Cei care fac mixuri, se ocupa cu filmulete(programe de modificat fillmulete), sau chiar videoblogari va rog ajutati-ma.
Orice idee buna sau (ne)buna spuneti-o.
FUNNDA + VOT!

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Deci teoria mea, conform căreia toți vlogării sunt niște oameni lipsiți de orice urmă de originalitate e demonstrată încă o dată.
Vrei să faci ceva original dar ceri idei de la alții pentru asta și nu te duce capul să scoți ceva ce nu este deja? Da, te potrivești perfect printre vlogării români.
Dacă mai ești și învins estetic, ai toate calitățile să ajungi faimos.

| Ichnat a răspuns:

Cauta si vezi in ce domeniu duce lipsa netul, sigur exista! happy

| costy97io explică (pentru Ichnat):

Oke.caut.dar eu am cerut ajutor. Daca gasesti si tu ceva spune-mi!